У Черкасах ярмаркують, щоб придбати тепловізор (фото)

06 грудня 2014, 19:46
IMG_0994

Фото Про все

Благодійний ярмарок під назвою "Майстрині для миру" пройшов сьогодні, 6 грудня, у Черкасах. Біля Центру дитячої та юнацької творчості із самого ранку можна було придбати вироби ручної роботи, а також випічку та пиріжки. Але від інших ярмарків цей відрізнявся тим, що виторгувані на ньому кошти всі до копієчки підуть на придбання тепловізора. 

Ярмарок "Майстрині для миру" проходить у Черкасах вже вдруге. Його ініціатори та організатори - волонтерська ініціатива "Наш батальйон".

За словами волонтерів, ярмарок - це можливість дозбирати гроші для придбання тепловізора, який так необхідний батальйону "Черкаси".

IMG_0998

Фото Про все

- Хочемо подякувати всім людям, які підходять та купують вироби, або ж просто жертвують гроші у скриньку, - говорить у коментарі "Про все" волонтерка Ірина. - Всі розуміють для чого ми це все робимо - щоб допомогти нашим хлопцям вистояти там. Найбільше сьогодні купували обереги, домовичків, браслети із національною символікою, а також випічку. До речі, одні люди просто так принесли нам для продажу пиріжки. Вони не встигли й охолонути, як їх відразу розкупили. Тому хочу подякувати дівчатам, які спонтанно долучилися до ярмарку і напекли ці пиріжки.

IMG_1000

Фото Про все

Для придбання тепловізора волонтерам не вистачає 20 тисяч гривень. Але вони вірять, що вже наступного тижня все-таки зможуть його купити та передати до батальйону.

Зібратися на новий ярмарок волонтери планують і наступної суботи. Тих, хто хоче долучитися раніше, волонтери запрошують до свого штабу за адресою вул. Б. Хмельницького, 52.

Поділитись

Коментарі

Вгору