Черкаські гімнасти вибороли 15 медалей Кубку світу

20 вересня 2021, 21:25

Змагання в турецькому Мерсіні стали завершальними в сезоні Кубка світу зі спортивної гімнастики. У 2021 році він складався з шести етапів: одного етапу Кубка світу та п'яти челендж-капів, або Кубків світового виклику.

Про це повідомляє пресслужба управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Ще п'ять етапів – у Котбусі, Баку, Штутґарті, Бірмінґемі й Токіо – було скасовано через ситуацію з коронавірусом. Черкаську області у складі збірної України представляла Ілля Ковтун та Назар Чепурний. Україна за цей сезон Кубка світу завоювала 29 медалей, зокрема 12 золотих.

Найбільше нагорд збірній приніс 18-річний Ілля Ковтун – 12, у тому числі шість золотих. Серед жінок найуспішнішою була Діана Варінська – шість медалей, з них – два "золота".

Ілля Ковтун також став найтитулованішим гімнастом на етапах Кубка світу. Він - єдиний гімнаст, який виграв шість золотих нагород.Наймедальнішим для України став челендж-кап у Каїрі: звідти гімнасти привезли 11 нагород, зокрема п'ять чемпіонських титулів.