Черкаські фахівці допоможуть містянам перевтілити ідею в якісний проект

29 травня 2017, 14:23

ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» запрошує усіх охочих на «Марафон написання проектів» у межах Громадського бюджету в місті Черкаси. Так, маючи досвід аналізу проектів та розуміючи всі тонкощі й особливості цього процесу, фахівці організації допоможуть перевтілити ідею в якісний проект усім, хто хоче випробувати свої сили і позмагатися з іншими проектами у межах Громадського бюджету Черкас.

- Черкаси – одне з перших міст в Україні, яке в 2015 році запровадило Громадський бюджет. Ось уже з 1 липня 2017 року вже втретє у місті розпочнеться прийом проектів. Жителі досить активно залучаються до процесу подання проектів та голосування за них, – зауважує фахівець організації ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» Людмила Проценко. – У 2015 році ініціативні містяни подали 54 проекти, в 2016 році ця кількість збільшилась рівно вдвічі, і вже 108 ідей було оформлено в проекти та подано на розгляд до Координаційної ради по впровадженню громадського бюджету в місті Черкаси.

За підсумками голосування в 2015 році переможцями стали 6 проектів, які реалізовали протягом 2016 року і наразі є гарним прикладом для тих, хто має чудові ідеї, на які кошти їх реалізувати. Протягом цього року будуть виконані 26 проектів-переможців, які отримали підтримку в 2016-му. Сама ж Людмила Проценко з 2015 року в складі Координаційної ради по впровадженню громадського бюджету працює над удосконаленням цього процесу.

«Марафон написання проектів» відбудеться 1 червня об 11:00.

Місце – ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця», вул. Рєпіна 12/1.

Вгору