На черкаських пляжах з’являться рятувальні пости

29 травня 2017, 14:43

У Черкасах на комунальних пляжах “Соснівський”, “Пушкінський” та “Смілянський” у період із 1 червня до 31 серпня працюватимуть рятувальні пости. Про це на ранковій нараді міського голови повідомив керівник КУ “Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба” Сергій Микитченко, інформує "УНН-Центр".

- Дно акваторії комунальних пляжів обстежили водолази. На пляжах облаштують рятувальні пости. Це будуть намети яскравого кольору з написами “Рятувальний пост”. Рятувальники матимуть у своєму розпорядженні моторний човен, санітарну сумку, рятувальні круги, жилети, свитки та усе необхідне для рятування людей. Також зберігатимуться довідники телефонних номерів екстрених служб. Угода з ДСНС підписана, також визначений порядок залучення екстреної медичної допомоги та поліції у разі потреби, - розповів Сергій Микитченко.

Окрім цього, на нараді повідомили, що цього тижня буде укладений договір про ремонт тротуарів на пляжах міста. Також на засіданні порушили питання низької якості води.

- Стан води зводить нанівець відпочивальний сезон уже в другій половині липня. Одна з причин – несанкціоновані врізки до дощової каналізації міста. У межах міста є 14-15 витоків зливової каналізації. Весь бурд із доріг, без будь-якої очистки, потрапляє в річку. Ми маємо притягнути порушників до відповідальності та встановлювати фільтри. Після того, як вирішиться питання незаконних врізок, буде встановлений фільтр. Він уже готовий, - розповів заступник начальника управління інспектування Ігор Кіта.

Вгору