Черкаські депутати розповіли, що дарують рідним на Новий рік (відео)

31 грудня 2016, 17:30

Для когось – сюрприз, для когось – плановий дарунок. Черкаські обранці розповіли, що дарують рідним на Новий рік. Також зізналися  вважають найгіршим дарунком, йдеться в сюжеті vikka.ua.

Усі опитані депутати – новорічні домосіди. Ніч на 1 січня завжди святкують у Черкасах. Так, секретар міськради Олександр Радуцький на перетині двох років завжди збирає максимальну кількість рідних.

- Обов’язково, щоб були разом всі: діти, бабусі. А потім ми телефонуємо кумам чи друзям та йдемо до них в гості, або вони до нас, - розповідає Олександр Радуцький.

У свято він дарує лише те, що попередньо замовили. Дітям, здебільшого, іграшки, старшій донці – одяг, а дружині у попередні роки презентував парфуми й телефон. Поганими подарунки секретар міськради вважає щось не бажане, або те, що вчить дітей поганому.

Так само по-домашньому святкує депутат Юрій Тренкін. Та в нього на це є причина.

- У мами 1 січня день народження. Тому у нас завжди Новий рік відзначається у сімейному колі і плавно переходить у святкування дня народження матері, - говорить депутат.

Як і секретар міськради, Юрій Тренкін також переконаний, що новорічні подарунки потрібно завчасно обговорювати. Матір, каже, минулого року радував коштовностями.

Святковим домосідом є й Олександр Згіблов.

- Новий рік святкуватимемо вдома, а потім підемо в місто погуляємо, - зазнається Олександр Зіблов.

Детальніше – у сюжеті.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору