Черкаські депутати поїхали на “екскурсію” в Оршанець (відео)

22 травня 2017, 15:43

Недобудову по Якубовського, яка донедавна була власністю міста, передали Оршанцю. Там планують збудувати житло для родин військовослужбовців навчального центру. Напередодні таку пропозицію на сесії міської ради депутати підтримали одноголосно. Керівництво прикордонників теж не лишилося в боргу. І запросило черкаських депутатів на гостини, інформує "ВІККА".

Візит до Оршанця черкаські депутати розпочинають із покладання квітів до пам'ятника генералу-майору Ігорю Момоту, ім'я, якого нині носить навчальний центр.

- Я завжди, коли приїжджаю сюди я згадую Ігоря Момота ми з ним дружили. Ми пам'ятаємо, що була така дуже серйозна людина. Це надихає приходити сюди частіше, - розповідає секретар міськради Олександр Радуцький.

Запросили депутатів на оглядини до навчального центру самі господарі. Спочатку ознайомили з навчально-матеріальною базою, тоді дісталися Державного музею прикордонної служби України. Тривалий час він знаходився у столиці. Та ось уже 5 років є гордістю Оршанця.

Спершу депутати ознайомилися з залою козацтва та української революції. Найдовше затрималися у залі контрабанди. Тут речі з усієї України, які хотіли переправити незаконно. Утім, завдяки роботі прикордонників, вони тепер тут.

- Я найбільше звернув увагу у цьому залі на ікони, потім на кинджали, які були вилучені під час переходу кордону. Ну, і надзвичайно цікава експозиція. Я скажу, хотілося, щоб більше жителів нашого міста побували в цьому музеї і, дійсно, надихнулися тими експонатами, які тут є, - зазначив мер міста Черкаси Анатолій Бондаренко.

Детальніше - в сюжеті.

Вгору