Черкаські браконьєри завдали рибному господарству понад півмільйона збитків

16 січня 2014, 11:30

Впродовж 2013 року Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою до суду направлено 81 кримінальне провадження за фактом незаконного зайняття рибним промислом (стаття 249 КК України) на р. Дніпро, Кременчуцькому та Канівському водосховищах, інформує прес-служба відомства.

На даний час за участю процесуальних керівників вже розглянуто 68 кримінальних проваджень зазначеної категорії за результатами розгляду яких судами постановлено 53 вироки стосовно 62 осіб, з них 32 на підставі угод про визнання винуватості, а 15 кримінальних проваджень, у зв’язку з повним відшкодуванням порушниками завданих збитків, закрито за нереабілітуючими підставами.

У браконьєрів конфісковано знаряддя і засоби незаконного промислу, а також незаконно здобуті об’єкти тваринного світу.

У зазначених кримінальних провадженнях встановлено збитків у сумі 579 тис. гривень, з яких порушниками добровільно у ході досудового розслідування та судового розгляду до місцевих бюджетів відшкодовано понад 200 тис. гривень.

Також, судами вже задоволено 47 позовів прокуратури про відшкодування збитків, завданих незаконним рибним промислом, на суму 174 тис. гривень, з яких понад 60 тис. гривень стягнуто в примусовому порядку. З метою забезпечення відшкодування завданих збитків на майно порушників накладено арешт на суму 150 тис. гривень.

Поділитись

Коментарі

Вгору