Черкаські боксери вибороли перемогу на чемпіонаті України

15 серпня 2018, 08:12

У Кропивницькому відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів 2001-2002 років народження. У фінальному поєдинку від Черкащини змагався лише один боксер – Максим Кофан (на знімку ліворуч). Але у ваговій категорії 70 кг черкащанину не вдалося здолати суперника і він став срібним призером чемпіонату, пише "Черкаський спорт".

У рівному півфінальному поєдинку уманчанин Дмитро Колісніченко поступився боксеру з Харкова і отримав бронзову медаль. З підсумками змагань Дмитро потрапив до складу юніорської збірної України. Ймовірно, що саме в складі збірної України уманський боксер вже у вересні виступатиме на потужному Міжнародному турнірі в Білорусі. Це вже третій діючий боксер з Умані, який в цьому році потрапляє в ряди збірної України. Раніше Овсянніков Євген (чоловіки) та Швець Сергій (молодь) стали також членами збірної України.