Черкаські бізнесмени побачили ріст корупції

22 квітня 2015, 08:39

1429555178_map

Ситуація з корупцією на Черкащині змінилася на гірше.

Про це свідчать результати дослідження, опублікованого на ЛIГАБiзнесIнформ.

За шкалою оцінювання ситуації з корупцією від -5 до +5 результат Черкаської області за підсумками опитування представників бізнесу становить -0,91. З таким показником Черкащина опинилася на передостанньому місці серед областей із середнім рівнем сприйняття корупції і впритул наближається до тих, де ситуація погіршилася: Запорізької, Одеської, Хмельницької, Харківської, Миколаївської та Київської. В цих регіонах оцінки перевалили за -1.

Позитивні зміни в ситуації з корупцією відзначають тільки волинські підприємці. Незначне покращення також в Ужгороді, Полтаві, Львові та Чернівцях.

Серед найбільш корумпованих відомств респонденти назвали держагентство земельних ресурсів, ДАІ та митницю. Однак беззаперечним лідером, точніше антилідером, є податкова. З корупцією там стикався кожен 4 опитаний. Тоді як в усіх інших відомствах – менше 8%.

Найпоширенішою корумпогенною ситуацією назвали перевірки податковою та іншими службами.

Серед 2741 опитаного бізнесмена лише 15% вважають, що Україна стала менш корумпованою країною. А от погіршення ситуації відзначили 27,7% респондентів. 57,7% упевнені, що жодних змін не відбулося.

Поділитись

Коментарі

Вгору