Для щастя потрібно дивитися в дзеркало і посміхатися, – фіналістка конкурсу краси

22 квітня 2015, 09:00
JS51j5Jf0NM

Ірина Гольчевська, 19 років, Черкаський державний технологічний університет

Чарівна фіналістка конкурсу «СтудМіс Черкащини 2015» Ірина Гольчевська готувалась до кастингу протягом року і з другої спроби таки потрапила до омріяної 15-ки черкаських красунь.

-  Як ти стала учасницею конкурсу «СтудМіс Черкащини 2015»?

- Узяти участь у конкурсі мріяла ще минулого року. Але тоді не склалося. Я не пройшла суворий відбір журі. Цілий рік натхненно готувалася, працювала над своєю фігурою, займалася спортом, схудла на 5 кілограмів – і ось тепер я тут!

- Спорт тобі потрібен для підтримки форми чи це хобі?

- Я ходжу до спортивної зали заради задоволення! 30 хвилин на біговій доріжці проминають непомітно, потім вправи для всіх м’язів тіла – і я відчуваю значний приплив енергії. Потрібно отримувати задоволення від будь-чого, що ти робиш!

- А чим ще займаєшся у вільний час?

- Дуже люблю читати. Люблю книги із серйозним змістом. На зимових канікулах прочитала багато цікавих творів: Еріх Марія Ремарк «Життя в борг», Дж. Остін «Гордість та упередження», Дж. Селінджер «Над прірвою у житі». Іноді співаю в караоке, думаю, навіть непогано.

- Що плануєш робити після закінчення університету?

- Мрію багато подорожувати! Хочу побувати в кожному куточку світу, особливо в екзотичних країнах, де навіть не ступала нога людини. Я вивчаю англійську, німецьку та французьку мови. Сумніваюсь, що буду працювати за професією. Звичайно, я люблю Україну, але зараз тут заробляти гроші дуже важко.

- Чи вважаєш себе сильною людиною?

- Так! Я завжди досягаю поставленої мети. Коли я вирішила схуднути, ніщо не могло мене зупинити! Я багато в чому собі відмовляла, перейшла на правильне харчування, постійно збільшувала фізичні навантаження. Насамперед я хотіла стати кращою сама для себе. Зараз це мій стиль життя! Спочатку гарна фігура – це рішучий крок, а потім виважена система.

cRJsc0mm3lo

- Опиши свій ідеальний день?

- Я нікуди не поспішаю. Прокинулась, коли захотіла, приготувала смачний і корисний сніданок. Протягом дня можу знайти час, аби випити кави і з’їсти щось смачненьке.

- А там є місце для чоловіка твоєї мрії?

- Звичайно, є! Своє кохання я вже зустріла! Разом ми вже 3 роки. Він високий, з чорними очима, неймовірно довгими віями, стильною бородою, галантний, уважний, справжній джентльмен. У нас повна довіра та взаєморозуміння.

- Що тобі потрібно для щастя?

- Дивитись на себе в дзеркало і посміхатись! Якщо я собі не подобаюсь, то день точно не вдасться. Потрібно завжди бути в тонусі й оточувати себе позитивом!

Нагадаємо, "Про все" щодня публікує інтерв'ю із фіналістками конкурсу "СтудМіс Черкащини 2015".

Поділитись

Коментарі

Вгору