Черкаські “азотівці” зібрали 277 тисяч для військових на сході

27 січня 2015, 16:27

1

Волонтери ініціативної групи «Україна понад усе», створеної на ПАТ «АЗОТ», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), зібрали вже більше 277 тисяч гривень. Усі кошти спрямовуються на придбання необхідної бійцям амуніції, ліків, теплого одягу тощо.

26 січня волонтери підприємства передали воїнам, які приїхали на ротацію, п’ять костюмів «Горка», призначених для захисту від вітру та дощу. Костюми пошиті з брезенту та кордури – товстої нейлонової тканини з особливою структурою нитки, що відштовхує воду. Вартість одного такого комплекту становить 1600 грн. Оскільки за нинішніх погодних умов зросла потреба в подібних костюмах, волонтери «Азоту» планують і надалі закупляти й передавати їх у зону проведення АТО.

- Я воюю з самого початку антитерористичної операції. Зараз наш батальйон дислокується в Пісках неподалік Донецького аеропорту, – розповідає боєць Володимир, який одержав костюм «Горка». – Ми постійно співпрацюємо з «Азотом». Відчуваємо їхню підтримку. Неодноразово отримували продукти харчування, цигарки та одяг.

Нещодавно ініціативна група «Азоту» відправила на Схід чергову партію гуманітарної допомоги. Після зустрічі з волонтерами підприємства боєць АТО Микола повіз своїм товаришам на передову (блокпост біля міста Щастя) зимові куртки, ватні штани, комплекти натільної білизни, валянки, підшоломники, рукавиці та мило. Також волонтери купили і вже передали нову зимову форму, флісовий утеплювач, балаклаву, маскхалат і речовий мішок працівникові котельного цеху ПАТ «АЗОТ» Юрію, який втратив особисті речі під час одного з обстрілів.

2

Крім того, підприємство на прохання «Самооборони Майдану Черкаської області» надало автобус для перевезення бійців 14-го мотопіхотного батальйону (колишнього батальйону територіальної оборони «Черкаси»), які приїхали на ротацію. Урочиста зустріч героїв пройшла на центральній площі міста 24 січня.

- Волонтерський рух на підприємстві набуває все більших обертів. Наша ініціативна група постійно співпрацює з громадськими організаціями, створеними в місті. Також одним із наших пріоритетних завдань було і залишається надання всебічної допомоги працівникам підприємства, їхнім дітям чи родичам, які стали учасниками антитерористичної операції, – коментує Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров. – Допомагаючи бійцям АТО на Сході України, ми допомагаємо зберегти домівки, роботу і мир на рідній нам Черкащині.

Про це повідомляє прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.

Поділитись

Коментарі

Вгору