Черкащан просять допомогти грішми, щоб відправити нацгвардійців на курси саперів (відео)

27 січня 2015, 16:09

Військові просять допомоги. Боєць Нацгвардії – черкащанин Олексій Семенюк - звертається до земляків із закликами допомогти бійцям батальйону імені Кульчицького пройти саперські курси. Каже: грошей на навчання фахівців у батальйону немає. А своєчасне розмінування території на Сході України – це запорука безпеки мирних жителів, інформує ОДТРК Рось.

Рішення про навчання саперів у військовій частині прийняли ще минулого року, проте фінансування не знайшли. Відтак, бійці взяли ініціативу у свої руки і розпочали збір коштів. На саперські курси у Кам’янець-Подольську їм необхідно мінімум 30 тисяч гривень.

Бійці вже знайшли більшу частину необхідної суми. Проте декілька тисяч віддали колегам на лікування, які потрапили 5 січня в страшну аварію на Артемівській трасі в Донецькій області. Військовим потрібно до лютого зібрати повну суму і додатково придбати саперське оснащення, яке теж не з дешевих. По завершенню місячних курсів, бійці отримають сертифікати і зможуть якісно розміновувати території, де зараз точаться бої.

Реквізити: рахунок у ПриватБанку 5167 9823 0032 0675 Семенюк Олексій Миколайович (про перерахування повідомляйте, будь ласка, Олексію за телефоном +38-093-413-16-45)

Коментарі

Вгору