Черкаське та кременчуцьке комунальні підприємства підпишуть Меморандум про співпрацю

25 липня 2014, 12:07

КП «Агентство розвитку Черкащини Черкаської обласної ради» і КП «Кременчук Інвест» підпишуть Меморандум про співпрацю. Про це комунальні підприємства домовилися під час нещодавнього візиту черкаської делегації у Кременчук, інформує прес-служба Черкаської облради.

Для обміну досвідом до КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» робочий візит здійснив т.в.о. директора новоствореного черкаського Агентства Євгеній Глєбов разом з радниками Голови обласної державної адміністрації Андрієм Бєліковим та Юрієм Піднебесним.

Під час переговорів директор КП «Кременчук Інвест» Андрій Мельник розповів про роботу свого підприємства, взаємодію з депутатським корпусом, державними органами, органами самоврядування та підприємцями. Обговорювалися питання, пов’язані з виконанням програм, наданням інформаційних послуг підприємцям, промисловцям та іншим категоріям громадян. Черкащани домовилися із керівництвом КП «Кременчук Інвест» про подальшу співпрацю.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Агентство розвитку Черкащини Черкаської обласної ради» було створено з метою набуття позитивних тенденцій і зрушень у процесі залучення іноземних інвестицій в економіку регіону. Його основним завданням є всебічна адміністративна, консультативна та інформаційна підтримка у сфері інвестиційної діяльності, плануванні, забезпеченні ефективності здійснення господарської діяльності.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору