Черкаська прокуратура вжила заходів щодо повернення до державної власності майна дитячої оздоровчої бази

08 серпня 2017, 22:38

Органами прокуратури області постійно контролюється питання щодо збереження майна закладів освіти. Було встановлено, що 29 січня 2016 року профільним департаментом Черкаської міської ради передано в оренду благодійній організації міста Черкаси комплекс будівель і споруд колишньої дитячої оздоровчої бази загальною площею  5941,9 кв. м. У подальшому, площу орендованого майна збільшено на 123,5 кв. м., інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

При цьому, вимоги Закону України «Про оренду державного та комунального майна», що регулюють порядок передачі майна в оренду, департаментом дотримано не було, що, в свою чергу, призвело до порушення конкурентних засад і зменшення кількості потенційних орендарів, які могли б використовувати вказане вище майно для забезпечення найвищих інтересів дітей.

У зв’язку з цим, органами прокуратури області в інтересах держави до суду подано позовну заяву про визнання недійсною угоди щодо внесення змін до договору оренди про збільшення площі орендованого майна та зобов’язання орендаря повернути це майно.

Рішенням господарського суду Черкаської області від 2 серпня 2017 року, позовні вимоги прокурора визнано обґрунтованими, позов задоволено в повному обсязі. Наразі робота на вказаному напрямі триває.

 

Коментарі

Вгору