Черкаська прокуратура допитає двох депутатів-свободівців

18 липня 2015, 11:18

32(52)

Через події кількарічної давності, двох депутатів Черкаської міської ради від "Свободи" Ярослава Нищика та Андрія Кучу викликають на допити до прокуратури.

Про це Ярослав Нищик вчора написав у Фейсбуці.

- Викликають мене на допит в прокуратуру на 30липня. І ви не повірите по яких питаннях. "За підозрою у вчиненні злочину громадянином Проценком О.О." (це той що Сан Санич Тулубюгенд) Востаннє мене допитували з цього приводу десь в березні 2014 року. Вже й тоді важко було згадати конкретні дати, події накладались одна на одну. Аж ні, героїчна прокуратура вирішила вчинити слідство. Через 2,5 року після подій. В справі запишуть: " свідки не пам'ятають фактів та обставин, путаються у свідченнях. За відутністю доказової бази виправдати Проценка О.О." І він повернеться з Полтавщини, де переховувася під теплим крилом Корсуна - мусора, - написав Ярослав Нищик.

У коментарі до допису Андрій Куча зазначив, що його також викликають на допит.

Як відомо, "Сан Санича" підозрюють в організації провокацій під час мирного зібрання на Театральній площі. Минулого року він був оголошений в розшук. Слідством було встановлено, що ця особа під час мирного зібрання 6 квітня 2013 року біля Театральної площі в місті Черкаси умисно організувала групу людей вдягнутих у футболки з написами "Бий жидів".

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору