У Черкасах безсовісний підприємець порушує благоустрій міста (фото)

14 листопада 2014, 19:03
Фото: Олександр Давиденко/Facebook

Фото: Олександр Давиденко/Facebook

Начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко написав службову записку директору департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артуру Савіну з проханням скасувати паспорти прив’язки тимчасової споруди черкаського підприємця, який незаконно зайнявся будівництвом по бульвару Шевченка на зупинці Сєдова.

Про це Давиденко повідомив у Facebook.

"ФОП Сімонов В.В. проводить роботи з встановлення тимчасової споруди – торгового павільйону в комплексі з зупинкою громадського транспорту по бульв. Шевченка, 398 зупинка «вул. Сєдова» відповідно до виданого паспорту прив’язки ТС від 19.06.2014 № 430. Поруч стоїть його незаконний кіоск із цигарками, який він ніяк не може прибрати.

Фото: Олександр Давиденко/Facebook

Фото: Олександр Давиденко/Facebook

Під час проведення монтажних робіт до ТС було прокладено нові інженерні мережі – водопостачання та водовідведення. Роботи проводилися без відповідних дозвільних документів – проекту, погодженого з КП «Черкасиводоканал», ПАТ «Черкасигаз», ПАТ «Укртелеком»; дозволу на порушення об’єктів благоустрою, виданого департаментом ЖКК. Нові інженерні мережі прокладені під проїжджою частиною бульв. Шевченка та підключені до міських комунікацій самовільно. Такі дії є грубим порушенням п. 14.1.11 Правил благоустрою міста Черкаси, затверджених рішенням Черкаської міської ради від 11.11.2008 № 4-688.

Управління інспектування неодноразово притягало Сімонова до адміністративної відповідальності. Він стоїть в перших списках порушників серед яких Шматко, Басок, Лисак...

Фото: Олександр Давиденко/Facebook

Фото: Олександр Давиденко/Facebook

У телефонній розмові Сімонов В.В. погодився 11.11.2014 надати пояснення у протоколі про адміністративне правопорушення. Проте вже 12.11.2014 відмовився від цього та заперечував свою причетність до проведених робіт та просив його з цього приводу більше не турбувати.

Крім того, у вересні поточного року подібні дії (прокладання нових інженерних мереж та підключення до міських комунікацій без відповідних дозвільних документів) Сімоновим В.В. було проведено під час встановлення ТС по бульв. Шевченка, 273 біля перехрестя з вул. Б. Хмельницького. Тоді Сімонов В.В. також уникнув відповідальності посилаючись на відсутність у нього інформації про такі роботи.

Враховуючи зазначене вище, написав сьогодні службову записку директору департаменту архітектури, містобудування та інспектування Савіну А.О. з проханням скасувати паспорти прив’язки ТС від 15.05.2014 № 388 та 19.06.2014 № 430 враховуючи грубі порушення з боку Сімонова В.В.

Чекаю відповідної реакції та підтримки громадськості".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору