Черкаська міліція каже, що вінок з пам’ятника Невідомому солдату нікуди не зникав

01 травня 2014, 16:30

Учора в місцевих засобах масової інформації розповсюджено інформацію про те, нібито з пам’ятника Невідомому солдату зник вінок. Її в міліції назвали недостовірною.

"Доводимо до відома представників ЗМІ, що даний пам’ятник розташований в Золотоніському районі. Монумент виготовлено з бетону. 25 квітня було виявлено, що частина монументу – рука солдата має пошкодження, які виникли через його старіння та корозію. Дані пошкодження були оперативно усунуті. Вінок, про який йдеться мова в матеріалі журналістів, знаходиться на місці та нікуди не зникав, - повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Керівництво УМВС України в Черкаській області в черговий раз звертається до представників засобів масової інформації - використовуйте лише перевірену інформацію, уточнюйте її у представників СЗГ УМВС або у керівництва Управління. Ви повинні розуміти, що ситуація в країні наразі є напруженою, проте в Черкаській області вона стабільна та контрольована, але матеріали, які не перевірені та не підтверджені фактами викликають зайві хвилювання та дестабілізацію в суспільстві.

Поділитись

Коментарі

Вгору