Черкащани протестували під будинком жінки, яка роками труїть тварин

04 вересня 2020, 17:03

Аби уберегти домашніх тварин від отруєння, зоозахисники та мешканці будинку за адресою Гоголя, 409 провели акцію. Вони розклеїли у дворі пам’ятки з проханнями бути обережними на території, гуляючи з тваринами чи дітьми, - повідомляє "Суспільне".

Зі слів мешканки будинку Ірини Юзько, вирішили це зробити після того, як побачили, що їхня сусідка розсипає у дворі отруту.

Сусідка Ірини, Валентина Шеменко, розповіла, що у цьому будинку мешкає багато безпритульних тварин. Тиждень тому жінка викликала поліцію, коли побачила, як їхня сусідка розкидає білий порошок у місцях, де харчуються тварини. Її ім’я та прізвище сусіди не називають задля безпеки.

Черкащани провели акцію проти отруєння тварин

На паркані та під’їздах цього будинку зоозахисники розвішали оголошення з попередженням про отруту для мешканців, які вигулюють тварин. За словами засновниці благодійної організації «Доброкіт» Яни Тябут, ця справа триває вже 20 років.

- Ніхто ніколи не обговорював це питання – скільки десятків чи сотень тварин загинуло. Вони помирають у страшних мука, якщо ми говоримо про хлор – то це дуже страшне отруєння. Це повинно бути наукою для людей, таке потрібно карати, – зазначила Яна Тябут.

Черкащани провели акцію проти отруєння тварин

Зі слів речниці нацполіції області Зої Вовк, за жорстоке поводження із тваринами передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

- За такі вчинки є покарання у вигляді арешту терміном до 6 місяців, або обмеження волі до 3х років. Якщо ж це вчинили у присутності малолітньої особи, то порушника позбавлять волі на термін до п'яти років, – повідомила вона.

За словами Зої Вовк, від початку року до управління нацполіції надійшло 18 заяв за жорстоке поводження із тваринами.

Поділитись

Коментарі

Вгору