У Черкасах хочуть відкрити першу електропарковку для велосипедів

04 вересня 2020, 16:20

У Черкасах активіст хоче відкрити електронну парковку для велосипедів. Віталій Пітвало пропонує містянам свою розробку.

За його словами, цього року він нарешті створив сервіс Veloparkovka.

- Це електронна велопарковка - нове рішення для Черкас і велосипедистів. Просто хочеться виїжджати в місто на велосипеді і спокійно залишати його у надійному місці, аби зайти за покупками в магазин чи ТРЦ. Хочу бути впевненим, що ніякі крадії не зможуть його викрасти.

Також активіст проситьпро допомогуз деякими важливими питаннями. Для цього потрібно пройти опитування тут http://bit.ly/veloChe

Віталій розповідає, що у нього за спиною чимало реалізованих проектів для Черкас, проте не всі знають, що їх зробив він.

- Починаючи від хобі фотографувати Черкаси з дрону, закінчуючи грандіозними Mapamagic . З останнім - спершу просто хотів знати, коли буде маршрутка на зупинці, їдучи додому з роботи. Взимку це було особливо потрібно. Тепер ще й Дрогобич користуються моєю розробкою.

Як говорить активіст, у 2014 році він купив новий велосипед. З цього і почалася історія проекту Veloparkovka.

- Це класний транспорт, але у повсякденні незручний. Уся швидкість і доступність його нівелюється тим, що ніде залишити його, коли треба поїхати у центр. Велосипед не можна залишити біля Будинку торгівлі, ТРЦ, не можна поїхати в кіно, бо він довгий час буде без нагляду, а велозамок і трос такий не надійний.

Тож в 2015 році Віталію прийшла ідея надійної велопарковки. В 2017 році, почалась робота над розробкою самої технології. А коли настав 2020 рік: карантин і відсутність громадського транспорту пересадили людей на велосипед. Потреба в надійних велопарковках тільки зросла.

- В 2020 році я активно працював все літо, щоб встигнути в цей сезон все доробити. Залишилося допрацювати дрібниці.

Поділитись

Коментарі

Вгору