У Черкасах просять відремонтувати дві вулиці

14 березня 2023, 14:14

Вулиця В. Стуса

У Черкасах просять відремонтувати вулиці Василя Стуса та Чіковані. Відповідні петиції зареєстрували на сайті міської ради.

На вулиці Василя Стуса просять провести капітальний ремонт дорожнього покриття на ділянці між вулицями Надпільна та Івана Гонти протяжністю 460 метрів.

- Вулиця сполучає два мікрорайона та центральну частину міста Черкаси. По вулиці Василя Стуса щодня проходить тисячі людей і проїзджають сотні велисопедистів зі своїх домівок на свої робочі місця і навпаки. Тут ніколи не проводили капітальний ремонт дорожнього покриття, про що свідчить теперішній стан: безліч ям, вибоїн. Стан дорожнього покриття унеможливлює нормально пересуватися транспортом. У суху погоду всі люди, зокрема діти, дихають пилом, який підіймається від вітру чи з-під колес машин. При цьому навколо всі провулки і вулиці вже відремонтовані, - йдеться в тексті петиції.

Ремонт вулиці Чіковані пропонують виконати від перехрестя з вулицею Нечуя-Левицького до вулиці Симиренківської.

- На даному відрізку дорожнього покриття немає взагалі. Щоб дістатися до будинків, мешканці вулиці Чіковані вимушені долати тисячі ям, деякі з них завширшки 1 метр і мають глибину до 40 сантиметрів. Можливо, хоча б частково вирівняти проїжджу частину або провести капітальний ремонт вище вказаного відрізку вулиці, - пише автор петиції.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Надія Кочергіна :

Аналогічна ситуація з вулицею Кириченка в Дахнівці!!! Невже без петиції не можна вирішити це питання. Звертались неодноразово до депутатів міської ради?

Вгору