Черкащанка з онуками опинилася серед застряглих у Греції українців (ВІДЕО)

07 липня 2020, 11:09

17 українців, серед яких опинилася й черкащанка, затримали 4-го липня відразу по прильоту в Грецію. Їх не пропустили, адже країна ще не відкрила подорожі для осіб із третіх країн. Про це повідомляють на сторінці посольства України в Грецькій Республіці.

Як розповіла “ТСН” затримана черкащанка Лариса Семиз, перед тим, як брати двох онуків і сідати у літак, вона була впевнена, що добре все вивчила і її з дітьми пустять до країни. Однак по прильоту їх помістили до ізолятора.

– Авіакомпанія сказала спочатку, що ми не можемо летіти, а потім я показала бронювання в цьому місті, і на реєстрації відповіли, що відправили в грецьку службу міграційну. Покликали і сказали, що можна проходити. Ми на радощах пішли. Вони дзвонили до центрального офісу авіаліній в Ірландії і там дали добро нас відправляти, – згадує пані Лариса. – Перші три години нам не дозволяли ні сходити в туалет, нічого, а потім зводили і дозволили набрати води з-під крану. Голі ліжка, моторошні стіни, решітки, ні мила, ні туалетного паперу, – розповідає пані Лариса.Уже вранці питання деяких зручностей вирішили представники українського посольства.

У посольстві наголошують, що в’їзд в ЄС залишається закритим для громадян України, крім окремих категорій українців. Купівля квитка на рейс не гарантує дозволу на перетин кордону. Водночас зазначають, що це не перший продаж квитків авіакомпаніями неналежним категоріям громадян.

Поділитись

Коментарі

Вгору