Черкащанка стала віце-чемпіонкою Європи зі спортивного самбо (відео)

04 травня 2019, 23:03

Черкащанка стала віце-чемпіонкою Європи зі спортивного самбо (відео)

Спортсменка з Чорнобаю Владислава Торопцева стала віце-чемпіонкою Європи зі спортивного самбо у ваговій категорії до 70 кг, про це йдеться у сюжеті "UA: Черкаси".

Працює дівчина у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Змагання відбувалися серед молоді від 18 до 20 років у місті Лімасол, на острові Кіпр, з 11 по 15 квітня.

За словами тренера дівчини Анатолія Снітка такий результат спортсменка здобула завдяки працелюбності та щоденним тренуванням. Він з нею займається вже вісім років. З 13 років тренер помітив у спортсменці потенціал і тоді розпочав з нею підготовку до серйозних змагань.

- Вона дуже працездатна дівчина. Тренується з віддачею. Ніколи не доводиться змушувати її через силу. Все, що їй сказали, вона виконує, - розповідає тренер.

Займається дзюдо  самбо дівчина вже протягом 10 років з третього класу. Згадує, що до спортивної секції її провела мама.

- Були такі періоди, що мені подобалося. Хотіла займатися. Були такі переломні періоди, коли я зовсім не хотіла займатися. Тренер і батьки мене змушували. Тепер немає такого, що не хочеться, - каже дівчина.

На змагання дівчина поїхала у складі Національної збірної і стала єдиною, хто там представляв Черкащину.

- Я боролося з румункою. Вийшла перемога, і я потрапила у фінал. Потім боролося з росіянкою, якій, на жаль, програла, - розповідає спортсменка.

Детальніше - у відео.

Читайте такожНа Черкащині визначили «спортивних» стипендіатів.

Вгору