Черкащанка, яка вийшла заміж за терориста ІДІЛу, хоче повернутися додому

10 лютого 2020, 11:03

Інна Добровольська, яка декілька років тому вийшла заміж за іноземця, зараз перебуває у таборі для родин бойовиків "ІДІЛ" "Аль-Холі". Жінка розповідає: думала що чоловік везе її жити у Турцію. Нині Інна виховує двох дітей на закритій території, де щодня відбуваються вбивства та вмирають малюки, - про це повідомляє ТСН.

Інна - одна з жінок, які живуть у відокремленій частині табору. Вона та інші з тієї території - вигнанці, "чужі", адже зреклися або й зовсім не підтримували поглядів терористів. Більший сектор - це територія радикального ісламського матріархату. Охоронці розповідають що ці жінки встановили суворі порядки, тож убивство та насилля тут - звичайна справа. Дружини бійців навіть не приховують що чекають повернення "ІДІЛу".

- Вони вважають, що ми віровідступниці, повинні були не здаватися, під бомбардуванням перебувати, що там - істина. Накази на покарання і навіть на страту відступників віддає жінка-емір, - розповідає черкащанка.

Бадран Джія Курд, політичний представник курдів, розповів що убивства у таборі трапляються часто.

- Жінки терористів ІДІЛу, які не відреклися від віри, і дотепер культивують ідеї “Ісламської Держави”. Вони готують і себе, і своїх дітей до війни проти невірних. Тут регулярно вбивають жінок, які шкодують, що приєдналися до ІДІЛ і тепер хочуть повернутися додому. Тож деякі країни готові забрати з табору лише дітей, а жінок, їхніх мам, залишити тут, - пояснив Бадран Джія Курд, політичний представник курдів.

Нині становище Інни дійсно складне, адже табір - один із найжорстокіших не лише через матріархат. Зимою в Сирії убивчий холод, влітку - нестерпна спека. Якщо люди з табору чимось захворіють - це означає майже кінець, оскільки медичної допомоги не слід і чекати.

- Я виховую двох дітей. Їх уже тут народила, не в Україні. Коли була вагітна старшим хлопчиком, Абдурахманом, то зрозуміла де я знаходжусь. Почала просити у чоловіка розлучення, хотіла назад повернутися, однак він сказав що як тільки я народжу - можу їхати, але дитину залишаю. А як я без свого малюка? - розповідає черкащанка.

Абдурахман народився здоровий, але поранення зробило його дитиною з інвалідністю - кістка на нозі була наскрізь пробита. Через це він постійно на руках у Інни. Другу ж дитину жінка народила від другого чоловіка.

Жінка має дві освіти - вона фінансистка та менеджер по туризму. Сюди її вивіз перший чоловік і став бойовиком ІГІЛу. Інна зазначає: думала що їде в Турцію. Але після неї приїхали до Сирії.- Чоловік, із яким я сюди приїхала, помер. За місцевим звичаєм дружину загиблого передають під опіку комусь із родичів-чоловіків. Від нього вже й народила другу дитину, - згадує Інна Добровольська.

Жінка зазначає що діти не винні у помилках батьків. Вона хоче щоб ті росли в безпеці та мали майбутнє.

Поділитись

Коментарі

гість сказав:

своіх мало треба єкзотики хай тепер там і живе

Гостья сказав:

Почему я своими налогами должна оплачивать чьи-то эксперименты. Она хотела жить лучше, чем дома. А теперь оставшиеся дома “нищеброды” должны оплачивать её возвращение. “Я думала, в Турцию…”, султаншей хотела стать, а оказалась… ДУМАТЬ надо было.

Алла сказав:

Она ведь сейчас живет в ужасе,и дети ее тоже.Дай Бог,чтобы она вернулась домой с детьми живой и невредимой,а налоги -это такая ерунда по сравнению с человеческой жизнью…

Влад сказав:

Чего не хватает нашим бабам здесь, в Украине?

Таша сказав:

И чем только наши девушки думали , что решили замуж выйти за этих черных нелюдей?! Да я бы в самом страшном сне замуж не захотела бы за таких мужиков ! Их менталитет ужасный !

Вгору