Черкащанам розповіли, яка погода буде цього тижня

03 червня 2019, 13:37

 

Черкащанам розповіли, яка погода буде цього тижня

За прогнозом, на поточному тижні стійкої погоди очікувати не слід. Атмосферні фронти продовжують кружляти над південними районами України, час від часу «зачіпаючи» Черкащину, зумовлюючи грозові дощі, місцями у супроводі граду та шквалів. 

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань. 

Найбільш дощовими днями прогнозуються середа-четвер.

У кінці тижня ймовірність опадів зменшиться. Температурний фон буде високим - вночі 16..18º, вдень 26..28º.

Варто також зазначити, що 31 травня-2 червня внаслідок проходження малорухомого, проте активного «хвильового» атмосферного фронту із південного заходу на Черкащині спостерігалися зливові дощі, коли за 3-4 години випало 17-32 мм або 74-118% декадної норми.

При цьому дощі супроводжувалися цілим комплексом небезпечних явищ: інтенсивні грози тривалістю 4-8 години, місцями у супроводі шквалистого посилення вітру до 19 м/с та граду 6-12 мм, що відповідає критерію НМЯ І.

Значні дощі відмічалися на окремих гідропостах (Лисянка, Ямпіль, Корсунь-Шевченківський), де за 12 годин і менше кількість опадів становила 15-19 мм, що відповідає критерію НМЯ І.

Читайте також: Грози, шквали, град, зливи та смерчі: чого черкащанам очікувати від першого місяця літа.

Коментарі

Вгору