Черкасець, якого звинуватили в агресивному ставленні до медиків, обурений їх “хамською поведінкою”

03 листопада 2020, 16:00

Суперечка між медиками "швидкої" та родиною хворого на коронавірус черкасця виникла 30-го жовтня. Того ж дня працівники "екстренки" написали про неадекватні дії двох братів, які викликали медиків. Однак один із чоловіків каже, що жодної агресії вони не проявляли.

У коментарі виданню "Про все" черкасець Іван розповідає, що конфлікт спровокувала сама ж дівчина-медик, яка приїхала на виклик.

Конфлікт зі свого боку брат хворого пояснює тим, що хвороба поводила себе дуже несподівано. Відтак у перші два дні в інфікованого на коронавірус черкасця була температура 37.5 градусів, сильні головні болі. Наступні 5 днів підвищеної температури е було, а на 8-10 дні вона різке піднялася до 39.

- Кажу від імені “двох здорових чоловіків”, хоча в одного з них зараз - 25-відсоткове двостороннє запалення легенів, діагностоване після комп'ютерної томографії, температура під 39, яка збивається на годину-дві до 38 градусів, важке дихання і стрімке погіршення стану, - розповідає про стан хворого брата Іван. - Того дня важлива була кожна хвилина, від якої залежало життя мого брата. Якби не своєчасно зроблена комп'ютерна томографія і вчасна госпіталізація, то він міг згоріти вдома. А медик замість того, щоб допомогти, лише крутила телефон у руці й не хотіла госпіталізовувати.

За словами Івана, спершу медик взагалі відмовлялася телефонувати й цікавитися, чи є вільні місця для госпіталізації хворого на коронавірус пацієнта. Коли ж зважилась на дзвінок - їй ніби відповіли, що місць немає.

- І це при тому, що у нас на руках було направлення на госпіталізацію. Тоді ж, коли нам довелося самостійно вирішувати це питання, покласти брата у лікарню допоміг лише сімейний лікар. Він передзвонив в інфекційну лікарню і місця раптово з'явилися, - обурюється брат черкасця.

Обурює чоловіків ще й поведінка лікарки. За словами Івана, та єхидно і зі зневагою відповідала на прохання госпіталізації, а окрім того - звинувачувала хворого на коронавірус черкасця в тому, що він сам винен у погіршенні стану.

- За що поважати медиків, які приїхали - незрозуміло. Окрім хамовитої поведінки вона ще й звинувачувала нашого сімейного лікаря у бездіяльності, хоча та дала направлення на госпіталізацію. Після першого невдалого виклику "швидкої" вона сама зателефонувала в лікарню і домовилась за місце і приїзд іншої швидкої.

Звинувачення в неадекватній поведінці родина хворого також спростовує. Іван каже, що ніхто нікому не погрожував. Лише у стіну кулаком вдарив на емоціях через поведінку лікарки.

- Будьте трохи людянішими, "дівчино невисокого зросту". А всім іншим раджу розраховувати лише на себе, тому що руку допомоги ніхто не протягне. Лише ноги самому можна протягти, - каже Іван.

Нагадуємо, що відсьогодні у черкаському пологовому будинку перестали госпіталізовувати пацієнток. Таке рішення ухвалили через те, що в ньому розгортають тимчасовий інфекційний стаціонар для хворих на COVID-19.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору