У другому пологовому будинку Черкас припиняється госпіталізація пацієнток (документ)

03 листопада 2020, 14:34

Сьогодні зупиняється госпіталізація пацієнток акушерсько-гінекологічного профілю до другого пологового будинку, в приміщенні якого планують створити тимчасовий інфекційний стаціонар для пацієнтів, хворих на коронавірус.

Про це йдеться у відповідному наказі департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР, що наявний у редакції “18000”.

Згідно з наказом, має бути створена робоча група щодо забезпечення та функціонування тимчасового інфекційного стаціонару для надання медичних послуг хворим на коронавірус на базі будівлі другого пологового будинку. До неї має ввійти й директор пологового Володимир Зеленько, який до 4 листопада повинен надати пропозиції щодо залучення працівників філії №2 “Центру матері та дитини”, які проти створення тимчасового стаціонару, до лікування “ковідних” пацієнтів.

Також Зеленько має організувати припинення від сьогодні, 3 листопада, госпіталізації пацієнток акушерсько-гінекологічного профілю до другого пологового будинку.

Крім цього, очільниця Черкаської міської інфекційної лікарні Світлана Волгіна, в підпорядкування якої потрапляє тимчасовий госпіталь, має до 4 листопада розробити та затвердити його організаційну структуру, а також до 20 листопада забезпечити засобами індивідуального захисту потенційних працівників стаціонару й харчуванням та можливістю лабораторного обстеження його пацієнтів.

Зазначимо, у Черкасах на базі другого пологового будинку хочуть відкрити тимчасовий інфекційний стаціонар  для пацієнтів, хворих на коронавірус. Відповідне рішення 30 жовтня ухвалила місцева комісія з ТЕБ та НС. Лікарів пологового міська влада тимчасово планує перевести працювати до філії №1 або залучити до роботи в стаціонарі. Натомість колектив таке рішення вважає кроком до закриття закладу.

Нагадаємо, що 2 листопада під час ранкових зборів представники колективу пологового заявили, що більше не довіряють своєму головному лікареві, оскільки думають, що він незацікавлений у збереженні закладу. Цього ж дня під час зустрічі із директором департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволодом Кульчиковським колектив заявив, що готовий до протестів, зокрема перекриття дороги.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору