Черкащина збирає урожай для Донеччини і Луганщини (відео)

18 липня 2014, 13:10

На Черкащині стартував збір урожаю. В селі Степанці Канівського району учора відбулося свято зажинків. 

Перший сніп на озимому полі одного з фермерських господарств району з’явився 17 липня. Від грому, граду, бурі, зливи і пожежі поле освятили представники релігійних конфесій.

До свята хліборобів долучилися голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко та його заступники - Наталія Старікова та Віталій Коваль, яким і випала нагода зробити перший укіс у цьому році.

Гостей свята пригощали свіжоспеченим короваєм, розважали українськими піснями та грою на музичних інструментах.

- Я не вперше беру участь у зажинках. Кожного разу дізнаюся щось нове. Цьогоріч ми очікуємо зібрати досить гарний урожай. Головне, щоб погодні умови дозволили нам це зробити. Усього у нас близько 346 тис га ранніх озими. 61 тис. га - вже зібрано. Якщо на минулому тижні хлібороби збирали по 5 тис. га, то зараз - 13 тис. га. Середня врожайність на сьогодні становить 47 ц/га (озимої пшениці), у минулому році цей показник сягав 46 ц/га. Черкащина завжди демонструвала найкращі як кількісні, так і якісні показники, цей рік, сподіваємося, не буде виключенням.

Губернатор Черкащини також наголосив, що цьогорічний урожай наша область збирає не лише за себе і для себе, але і за Луганщину та Донеччину, де сьогодні хлібороби не мають можливості його зібрати.

- Дуже хочеться сподіватися, що хліб цьогорічного урожаю ми будемо їсти вже у мирній країні, у країні, де не буде війни, - зазначив Юрій Ткаченко.


Вас интересуют купля-продажа готовой фирмы, банка, строительной или туристической фирмы? "Биржа предприятий" на http://birga-ltd.ua/ предоставит Вам полный перечень предприятий и фирм с лицензиями. Не тратьте драгоценное время, доверьтесь профессионалам и мы найдем Вам то, что нужно!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору