Черкащина — десята в Україні за привабливістю для переселенців

13 червня 2015, 08:00

1408109047_5c12c5b4dad2e7ce8ae256f8d78ecef9

Черкащина увійшла у десятку найпопулярніших областей в Україні для тимчасового проживання вимушених переселенців. Про це журналістам розповіла заступник директора обласного контактного центру Лариса Ходаковська, інформує Черкаський край.

Станом на 4 червня в області Черкащини проживає більше тринадцяти тисяч вимушених переселенців. Серед них жителі Криму, Луганщини та Донеччини.

Більше двох тисяч 200 осіб – діти.

Від початку війни на Сході в області проживало більше 15 тисяч 700 переселенців.

За словами Лариси Ходаковської вже два тижні для послуг вимушених переселенців, бійців АТО та їхніх родин при Черкаському обласному контактно центрі працює «гаряча лінія».

На номер 0 800 50 88 76 можна телефонувати цілодобово. Проте, найбільше дзвінків працівники Черкаського обласного контактного центру приймають у вечірній час. В основному по консультації, або соціально-психологічну допомогу звертаються учасники АТО або члени їх сімей.

— Від дзвінка й до поселення супроводжують переселенців працівники штабу при управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій, — додав заступник начальника ДСНС України в Черкаській області Сергій Озеран.

Він зазначив, що у штабі працюють служби різних напрямків. В рамках штабу вимушеним переселенцям допомагають працівники центру зайнятості, пенсійного фонду, соцзахисту, медики, освітяни.

Поділитись

Коментарі

Вгору