Черкащанину, який забив насмерть жінку, оголошено про підозру

22 серпня 2018, 19:42

Черкащанину, який забив насмерть жінку, оголошено про підозру

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 33-річний чоловік,  перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час конфлікту, який виник раптово, на ґрунті неприязних відносин із знайомою жінкою за місцем проживання чоловіка, умисно, з метою заподіяння тілесних ушкоджень, завдав численних ударів потерпілій в область голови, в результаті чого остання померла.

Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального  правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України.

На цей час проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні дії для повного та всебічного дослідження обставин кримінального провадження, а також вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За вчинене зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Вгору