Черкащан запрошують випробувати власні сили в IT-сфері

22 серпня 2018, 20:15

Черкащан запрошують випробувати власні сили в IT-сфері

Освітній проект GeekHub запрошує всіх охочих черкащан спробувати себе в IT-сфері. Днями розпочався набір на 8-ий сезон проекту.

У цьому сезоні команда проекту пропонує 14 спеціальностей, серед яких новий курс із вивчення найпопулярнішої ecommerce платформи у світі – Magento, а також курс з маркетингу та продажів IT-послуг.

Зареєструватися на проходження вступних іспитів можна за посиланням: http://geekhub.ck.ua/. Реєстрація відкрита до 22 вересня.

Команда Geekhub — це група професіоналів в IT, які готують слухачів курсів до успішної кар’єри в індустрії. Всі члени команди Geekhub працюють у провідних софтверних компаніях, кожного дня, оновлюючи свої знання та навички. Саме це дає змогу викладати виключно потрібний матеріал, що знадобиться при роботі в реальних виробничих умовах.

Упродовж останніх семи років на проект GeekHub зареєструвалося понад 8800 учасників, більше ніж 1350 студентів пройшли навчання. Випускників курсів можна зустріти в усіх провідних ІТ-компаніях міста, де займають різні позиції, починаючи від молодших розробників до топ-менеджерів.

Курси Geekhub є безкоштовними для учасників. Усе що вимагається — це внутрішня мотивація та багато самостійної роботи.

Більше про освітній проект GeekHub можна дізнатися за посиланням: http://geekhub.ck.ua/about/
Більше про 8-ий сезон: http://geekhub.ck.ua/season-8/

Якщо ви зацікавлені у співробітництві з GeekHub, або у вас є ідеї щодо того, як зробити GeekHub краще – напишіть на сторінці: facebook.com/geekhub.ck.

Коментарі

Вгору