Черкащанину оголошено підозру за вбивство через необережність

28 грудня 2017, 12:23

Слідчим відділом із розслідування злочинів скоєних проти життя та здоров’я особи слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 43-річний гр. В., перебуваючи біля магазину «АТБ» по вулиці Пастерівська в місті Черкаси, не маючи умислу заподіяти смерть іншій людині, діючи не обережно, взявши правою рукою за шию гр. К., який в той час перебував на боковій «рампі» вищевказаного магазину, в положенні стоячи нахилившись вперед, потягнув останнього вперед та вниз, від чого гр. К. втративши рівновагу впав з висоти близько 1,5 метра на асфальтове покриття, чим спричинив смерть гр. К.

Згідно висновку судово-медичного експерта смерть настала внаслідок закритої хребетно-спинномозкової травми у вигляді забійної рани на лобі ліворуч, множинних саден лівої половини обличчя та забою шийного відділу спинного мозку, яка призвела до порушення функції внутрішніх органів, зниження м’язового тонусу та розвитку тромемболії легеневої артерії.

На даний час у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для з'ясування всіх фактичних обставин справи.

За інформацією Черкаської місцевої прокуратури

Коментарі

Вгору