Черкащанина покарали за підроблений документ при перетині польського кордону

26 грудня 2016, 15:52

62252m

Прокуратура Черкаської області вживає заходів щодо виконання вимог міжнародно-правових договорів, які ратифіковані Україною, та на належному рівні виконує свої міжнародні зобов’язання, зокрема щодо притягнення громадян України до кримінальної відповідальності за злочини, вчиненні на території іноземних держав.

Так, на у 2015 році до прокуратури області надійшла кримінальна справа, порушена компетентними органами Республіки Польща, щодо громадянина України Л. за фактом використання підробленого документу при перетині ним польського кордону.

На виконання вимог міжнародно-правових договорів, які ратифіковані Україною, кримінальне переслідування стосовно громадянина України Л., який зареєстрований та проживає на території області, перейнято правоохоронними органами області, за результатами досудового розслідування кримінального провадження обвинувальний акт скеровано до суду.

Вироком суду громадянина Л. визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України та призначено відповідне покарання.

Слід зауважити, що упродовж поточного року до прокуратури області від компетентних органів Республіки Польща надійшло понад 10 кримінальних справ вказаної категорії.

У зв’язку з викладеним вище, прокуратура області вкотре звертає увагу на те, що громадянам, які виявили бажання виїхати за межі України з метою працевлаштування, необхідно виважено підходити до збору документів, на підставі яких відповідними посольствами та консульськими установами видається робоча віза.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору