Черкащанин, на якого впала бетонна плита, потребує невідкладної допомоги

15 травня 2017, 20:02

Підійшов до будинку і вже почав розкладати інструменти, аж із даху багатоповерхівки "прилетіла" бетонна плита. 12 травня звичайний трудовий день для монтажника систем утеплення будівель Руслана Сича закінчився трагедією. 29-річного чоловіка, батька однорічної доньки, у тяжкому стані з місця події забрала "швидка". Наразі він перебуває у реанімації Третьої міської лікарні, повідомляє "ВІККА".

- Нирку і селезінку видалили. Печінка вся пошита, в легенях набирається рідина. Час від часу приходить до тями. Раніше реагував на мене, просила пошевелити ногою чи кліпнути очима. А зараз тільки апарат реагує. Він без свідомості, – розповідає приголомшена подією матір Світлана Василівна.

Жінка пригадує: це було звичайне замовлення. Сина з напарником найняли утеплити фасад будинку по вулиці Руставі, 27. Вони підійшли до багатоповерхівки і почали розкладати інструменти, а із даху на них упала плита. Постраждав тільки Руслан, напарникові пощастило, бо був за півметра.

У Третій міській лікарні зазначають: пацієнт у вкрай тяжкому стані і нетранспортабельний. Наразі він перебуває на апараті штучного дихання. Першого дня він був забезпечений усіма необхідними медикаментами (ред. – відповідно до угоди між департаментом охорони здоров’я міськради та медзакладами міста перший день перебування пацієнта у невідкладних станах фінансується із бюджету Черкас).

Проте подальше перебування Руслана у лікарні потребує придбання препаратів за власний рахунок. Світлана Василівна вже отримала чималий список медикаментів, які необхідні для лікування.

Банківські реквізити матері потерпілого: 5168 7423 4666 5205 (Фіалковська Світлана Василівна).

Також Русланові може знадобитися донорська кров – 3+, яку можна здати у Черкаській обласній станції переливання крові по вул. Гоголя, 242.

Поділитись

Коментарі

Вгору