Черкащани здали правоохоронцям цілий арсенал зброї

12 липня 2016, 18:15

зброя

На Черкащині громадяни здали до поліції 30 одиниць зброї, 2 спецзасоби, 70 боєприпасів, 7 гранат та 8 запалів.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

Такі результати за десять днів проведення місячника добровільної Черкаськіачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів на території Черкаської області.

Загалом жителі здали до органів поліції 30 одиниць зброї, з яких 28 – мисливські глаткоствольні рушниці, 2 – нарізні мисливські. Також було добровільно здано 2 спецзасоби, 70 боєприпасів до даних видів зброї, 7 гранат, з яких 3 з часів Великої Вітчизняної війни, та 8 запалів.

Громадяни, які добровільно здали незареєстровану зброю в поліцію, мають право після перевірки зданої зброї, зареєструвати її на своє ім’я в установленому законом порядку з видачі дозволу на її носіння і зберігання.

Шановні громадяни! Правоохоронці допоможуть легалізувати незареєстровану зброю тим власникам, котрі можуть довести законність її походження. Для цього власникам такої зброї необхідно принести її в територіальні підрозділи поліції за місцем проживання разом з наявними у них документами.

Пам’ятайте! Зберігаючи незареєстровану зброю, ви не тільки порушуєте Закон, а й ризикуєте власним життям та здоров’ям, й наражаєте на небезпеку свої рідних та близьких.

Коментарі

Вгору