Черкащани все частіше повідомляють про квартирні пограбування (відео)

30 червня 2017, 07:59

Ви у відпустку, а вони до вашої оселі. Останнім часом на лінію 102, почастішали звернення від черкасців про квартирні пограбування. Правоохоронці попереджають у літній період кількість крадіжок збільшується втричі, повідомляє "ЧСН".

У будинок, де проживає Людмила мисливець за чужими речами навідувався періодично. Він "обчищав" комори між поверхами, в пошуках металевих речейаби здати їх до пункту прийому металобрухту.

Чоловік Людмили вирішив затримати зловмисника самотужки. А в результаті ще й потрапив до лікарні із поламаним ребром та пробитою легенею.

Досвідчені зловмисники обкрадають квартири тихо, без зайвої метушні та свідків. У поліції кажуть – вони спершу вивчають поведінку "жертви", з’ясовують, коли господарі бувають вдома. Надійний спосіб захистити своє помешкання – це сигналізація, розповідають в поліції.А ще варто домовитись із друзями чи родичами аби періодично навідувались до будинку. Коштовності теж не бажано залишати вдома на час відпустки. Краще скористатись банківською скринькою чи віддати їх на зберігання знайомим.

Дачі та заміські будиночки нині теж у небезпеці. Під час ремонту Черкаської дамби, багато містян не можуть щотижня навідуватись до своїх садиб. Тож про факт обкрадання заяву до поліції одразу й не напишуть. А дехто й взагалі дізнається про це тільки восени.

Вгору