Черкащани розповіли, який найгірший подарунок вони отримували на День святого Валентина

10 лютого 2018, 12:25

Перед найромантичнішим святом року з’являються сотні порад, яким подарунком краще побалувати свою другу половинку. Але варто й знати, що краще не дарувати, щоб потім не було нестерпно соромно це згадувати, пише in.ck.ua.

Студентка Анжеліка Тригуб:

Мій розумний колишній вирішив не паритися і просто передарував мій же подарунок. То була скретч-карта “Сто справ для закоханих”. Коли я вже плакала, він сказав: “Пробач, я ЗАБУВ, ЩО ЦЕ ТИ МЕНІ ДАРУВАЛА”. Я розумію, іноді може не вистачати фінансів на всі свята. Але не варто розлучатися 13-го, а повертатися 15-го. Можна просто бути поряд, дарувати тепло, приготувати щось разом з того, що є в холодильнику, дістати свічки ще з Нового року, відкрити шампанське, залишене на "той самий випадок". Найголовніше – сповна віддатися коханій людині в цей день.

Адміністратор у кав’ярні-кондитерській Леся Волошина:

У моєму житті ще не було нічого гіршого, ніж одна троянда в целофані. Краще взагалі нічого. Я не надто меркантильна, але після такого хоч як ти не старалася б тримати себе в руках – бісять усі фоточки з величезними букетами в Instagram. От хіба я заслужила на одну-єдину троянду? Та найгірше було те, що цей хлопчина залишив свою машину за рогом, а мені викликав таксі, щоб я сама додому їхала. І це після того, як я оплатила в закладі суші, кальян і каву, яку він пив. Добре, що відтоді я більше його не бачила. Хлопці, зробіть дівчині хоч трохи приємно, дайте ніжності, і вона віддасть її втричі більше!

Студент Сергій Пилипенко:
Найгірший подарунок – це нічого. Зовсім нічого. Мабуть, це моя життєва карма – ні одна дівчина нічого не дарувала мені на День Святого Валентина. Хоча я своєю чергою пропонував і поїхати кудись, і сюрпризи робив. Досі не розумію, навіщо тоді це свято. Ніби жінки придумали для жінок 8 березня, а чоловікам більше клопотів. Після низки невдач 14 лютого в мене асоціюється лише з днем народження молодшого брата.
Кондитер Ірина Кононенко:
П'ять років тому зустрічалася з хлопцем, який подарував ваги зі словами “Ти не ображайся, я ж пам’ятаю, що ти хотіла їх купити”. Таким чином він “натякнув” на мою зайву вагу. Наших стосунків вистачило ще на п'ять місяців, протягом яких він щоранку казав не “Доброго ранку, кохана”, а “Ти вже ставала на ваги?” Я усвідомлювала свою проблему із зайвими кілограмами, тому сиділа на дієті та займалася спортом. Але не розумію, навіщо тоді було взагалі починати стосунки, якщо його не влаштовували параметри мого тіла?.. Зараз я закохана в людину, яка сприймає мене такою, якою я є – і це велике щастя.
Студентка Таня Кравченко:
Я досі не знаю, якою б мала бути моя реакція на такий подарунок. Відправила це у бабусин сервант і щоразу як бачу – короткочасно втрачаю свідомість.

Подарунок Тетяни

Помічник машиніста В’ячеслав Чухлєб:
Найгірше, що мені дарували – це светр на два розміри більший за мій із сердечками на грудях. Що ж було робити? Прийняв подарунок, усміхався, як дурний, бо їй навзаєм подарунку не було. Носити того светра не доводилося.
Студентка Богдана Литвиненко:
Приїжджає до мене колишній коханий. Після прогулянки настав час обмінюватися подарунками. Я очікувала чогось милого і приємного. А він говорить, що нічого не купив і вирішив подарувати гроші. Але не все так просто. Оскільки у нього було три купюри по 200 гривень, то я мала дати йому решту – 100 гривень. У мене був шок. Я взагалі не визнаю гроші за подарунок для близьких людей. Це ніби “На! Та й відчепися – у мене не було ні часу, ні бажання щось обирати”. Тож тепер вам зрозуміло, чому на початку я сказала “колишній”.
Юрист Аліна Ширенко:
Коли думаю про найжахливіший подарунок, то згадую той, який я подарувала коханому. Обрала крутий, шкіряний hand-made гаманець у красивій дерев’яній коробочці. Не взяла до уваги те, що мій чоловік і мода – по різні сторони всесвіту. Відкриває він ту коробку і каже: “Ну таке ото”. Я одразу в сльози! Жіноча драма. Він утішав мене весь вечір, гладив ніжно по голівці та примовляв “Сонечко, ну це ж реально повне л@йно”. Зараз мені смішно, а тоді ледь не думала завершувати стосунки. Тим паче гаманець він другий рік носить і нічого не каже.
Максим Руденко працює в сфері IT:

Найгірші подарунки на День Святого Валентина? Дівчина приготувала декілька кілограмів суші, якими ми славно отруїлися. Блювали (і не тільки) кілька днів. Другові жінка “подарувала” дочку. Запитаєте, що в цьому поганого? Дочка не від нього. Подругу нагородив хлопець, якого вона давно хотіла звабити, венеричним захворюванням. Однокласник купив дівчині iPhone, а вона його обійняла у відповідь. Це був весь подарунок від неї. Моя тітка отримала від чоловіка в око, бо він подумав, що вона йому зраджує.
Студентка Юлія Мирошніченко:
Прийшов до мене коханий з піцою та вином – романтика. Випили, поїли – і мені різко стало погано. Ще три дні пролежала з отруєнням. Спочатку думала, що піца в цьому винна. А потім глянула на дату виготовлення вина: виявилося, воно прострочене на три місяці. Свято однозначно було зіпсоване.
Студент Олег Мироненко:
Колись одній милій дівчині подарував “Кобзар”. Біс його знає, чим я тоді керувався, але вона дуже делікатно відреагувала, і потім ми розійшлися. Як згадаю, в жар кидає.
Вгору