Черкащани отримуватимуть електроенергію по-новому: чи вплине це на вартість?

27 вересня 2018, 12:29

 

Із грудня споживачі отримуватимуть електроенергію від нового постачальника ТОВ "Черкасиенергозбут". Відповідні зміни сталися через реорганізацію ПАТ "Черкасиобленерго" і створення постачальника ТОВ "Черкасиенергозбут".

Обленерго тепер виконує функцію розподільника електроенергії. Про це повідомили під час прес-конференції в ПАТ "Черкасиобленерго", інформує кореспондент "Про все".

Реорганізацію проводять відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії". Перехід до нового постачальника буде автоматичним. У листопаді черкащанам прийдуть заяви-приєднання, які треба підписати і відправити адресату. А згодом оплатити новий рахунок.

- Один із позитивів реорганізації - зникнення монополії на енергоринку. Тобто ціни будуть прозорими і споживачі матимуть право вибору "свого постачальника". Варто додати, що ціни на електроенергію до кінця року залишаться незмінними, - розповів Ігор Дмитрієв, комерційний директор "Черкасиобленерго".

Укладання договору з постачальником електроенергії та розподільником стане простішим.

- Згодом споживачі зможуть обирати собі постачальника із окремими цінами. Також черкащанам варто сплачувати рахунки вчасно. Якщо раніше після отримання "платіжки" сопоживач мав оплатити її через 20 днів, і якщо він цього не зробить, то повідомлення про відключення зазвичай приходило через місяць. Тепер черкащанин має сплатити за електроенергію після отримання "платіжки" до 20 числа поточного місяця. Якщо цього не станеться, то попередження про відключення електроенергії прийде вже через два тижні. А в разі відключення споживача від мережі, доведеться ще й оплатити компенсацію за цю роботу постачальнику, - прокоментував Руслан Самойленко, заступник комерційного директора з енергозбуту ПАТ "Черкасиобленерго".

За словами Ігоря Дмитрієва, на перехідному етапі варто уважно слідкувати за номерами реквізитів у рахунках, аби не помилитися.

Детальнішу інформацію про ціни та послуги можна знайти на новоствореному сайті ТОВ "Черкасиенергозбут".

Сергій сказав:

Пенсію отримую 25 числа, як я можу заплатити комуналку до 20-го ?

Микола сказав:

Як ви думаєте хто вони?

Іван сказав:

Якщо Ви не працюєте, то в Пенсійному фонді можливо оформити отримання пенсії в першій половині місяця.

Сашко сказав:

Мороки більше чим вигоди…..

Влада сказав:

немає новоствореного сайту ТОВ “Черкасиенергосбут”

Olita сказав:

є, тримайте посилання http://energozbut.ck.ua/

Олексій сказав:

“Перехід до нового постачальника буде автоматичним”. це зрозуміло.
А як вам таке:”Тобто ціни будуть прозорими і споживачі матимуть право вибору “свого постачальника” ?

Сашко сказав:

Ще один посередник на нашу шию. Всім хочеться розподіляти енергоресурси, щоб щось там урвати. А виллється це в нове зростання ціни на електрику. Як каже Рева- нам треба зп.15 тис, щоб не їхали до Польщі і нам треба бензин по 1 євро, хліб по 30грн. і 1кіловат по3-5 гривень. От такі у нас економісти……

Віталій сказав:

А хто контролюватиме напругу щоб була не 170 в А 220 в.чи всі хочуть тільки заробляти і нічого не робити? Раджу всім переміряти напругу вдома і не платити за неякісні послуги.

Сергей сказав:

А что не могут завести себе мобильные номера в 21 веке, уже стационарными почти никто не пользуется, или они даже на телефонах экономят, бездари.

Черкащанка сказав:

Послание от “бездари”. 2 дня звонила по мобильному-одни телефоны заняты до бесконечности, по другим сообщают, что не могут принять мой звонок. Пришла на сайт, вроду всё понятно. Но показание за прошлый месяц стоит не по состоянию на 1 число, а на тот день, когда снимал оператор.А я заплатила до 1 числа. Звоню уточнить,чтобы не платить потом больше (по 1,68 грн.) -бесполезно. Вышла из сайта и через 1,5 часа(!) таки передала.Но перед этим, за мой счёт я выслушала всё,что слушать не хотела,а вынуждена. Приватбанку за оплату в терминале я тоже заплатила 3 грн. И в общем счёте я на них потратила уйму времени, кучу нервов и свои деньги. Вот вам и “бездари”…

Вгору