Черкащани обурюються через освітлення вулиць удень (фотофакт)

01 грудня 2017, 21:55

Facebook / НеТипові Черкаси

29 листопада черкащанин анонімно виклав до спільноти "НеТипові Черкаси" у Facebook фото, на яких видно ряд включених вдень ліхтарів по вулиці Надпільна. Чоловік обурюється і говорить, що як платник податків, не хоче оплачувати чиїсь помилки. Він вимагає звільнення безвідповідального ліхтарника, пише vikka.ua.

"Якийсь "валянок" забув вимкнути світло. Я і інші черкащани маємо як платники податків оплачувати світло вдень, – пише він. – За таке потрібно звільнити. Ви уявляєте, скільки може коштувати освітлення вулиці за годину?"

Випадок скарг жителів Черкас на те, що вдень горять ліхтарі зовнішнього освітлення, не поодинокий, та чиновники кажуть, що це – норма.

У коментарі  директор КП "Міськсвітло" Віталій Тєрьохін розповів, що кожного дня на диспетчерську службу 15-05 надходять заяви від жителів про ділянки, де перегорають ліхтарі, тому дивуватися денному освітленню – не варто.

"Щодня в нас працюють автовишки з поточного ремонту вуличного освітлення. Після того,як замінили лампу, перевіряють чи працює вона чи ні, тому вмикають освітлення. У нас щодня працює 3-4 автовишки в різних районах міста, – пояснив він. – Раніше щоразу включалося від 150 до 250 ліхтарів одночасно, а зараз, після того, як провели у 2014 році реконструкцію пульта керування зовнішнім освітленням, включають від 25 до 40".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору