Черкащани не пробачать депутатам безрезультативних сесій, – нардеп

30 липня 2014, 19:08

Депутати Черкаської міської ради більше не можуть зволікати із затвердженнями виконавчого комітету та із обранням секретаря. На завтрашній сесії міськради врешті-решт потрібно поставити крапку у цих питаннях.

Про це черкаських обранців наполегливо просить народний депутат України Віталій Іляшенко.

- Завтра, 31 липня, скликається сесія Черкаської міської ради. Й вона повинна стати вирішальною у питанні затвердження виконкому, - говорить Віталій Іляшенко. – «УДАР» уже не перший раз нагадує, що зволікання із обранням виконкому і зривання через це сесій, призводить до того, що в місті не вирішуються важливі проблеми. А кожне відтягування лише ускладнює ситуацію.

За приклад Віталій Іляшенко нагадує минулу сесію під час якої на КП «ЧЕЛУАШ» депутати мали б виділити 2,4 мільйона гривень. Це сума, яка б була спрямована на ремонт доріг та на заробітну платню працівникам. Але через те, що повноцінної сесії так і не було, питання по «ЧЕЛУАШ» взагалі не розглядалось.

- Вважаю, що настав час припинити безлад і приступити до нормальної роботи. Бо ще кілька таких безрезультативних сесій і черкасці вам цього не пробачать, - звертається до депутатів міськради Віталій Іляшенко. – Особливо ж я закликаю окремих депутатів припинити політичні ігри.

Якщо завтрашня сесія знову не увінчається нормальною роботою, і місто знову лишиться без виконавчого комітету та без секретаря міськради, нардеп обіцяє вдатися вже до інших мір.

 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору