У міському бюджеті хочуть закласти 700 тис. грн. для мобілізаційного резерву

30 липня 2014, 23:51

 

700 тисяч грн. планує виділити Черкаська міська рада з бюджету на мобілізаційний резерв. Відповідні зміни до  програми «Захисту населення м. Черкаси від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру» вже ухвалені виконавчим комітетом і підготовлені на розгляд сесії міської ради, яка відбудеться завтра, 31 липня.

За словами директораа департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталії Джуган, наразі в програмі передбачено 10 млн грн. на 2014 рік, 10-12 млн грн. - на 2015 рік.

- Сьогодні міський бюджет потерпає від невиконання доходної частини, незабезпеченості по заробітній платі по основним галузям: на освіту, на охорону здоров’я не вистачає коштів,  щоб до кінця року погасити заробітну плату бюджетним працівникам. Тому 700 тис. грн. – це ті кошти, які ми змогли виділити на мобілізаційний резерв. На 300 тис. грн. ми зменшили призначення по масовій інформації і на 400 тис грн. ми зменшуємо призначення по програмі утримання об’єктів комунальної власності. Кошти будуть розподілятися відповідно до напрямків програми, - повідомила головний фінансист міста.

За її словами, начальник управління цивільного захисту департаменту ЖКК Юрій Кривошея визначив пріоритетні спрямування коштів  (700 тис. грн.) за умови, якщо депутати міськради завтра на засіданні сесії міськради проголосують за відповідне рішення.

- У цьому випадку ми будемо мати можливість придбати паливно-мастильні матеріали для забезпечення роботи автотранспорту й іншої техніки по ліквідації надзвичайних ситуацій (в кількості 31 тис. л., на суму 560 тис. грн.) По-друге, передбачається оснащення і приведення в готовність до роботи міського запасного фонду управління, на суму 6 тис. грн. Це придбання акумуляторних батарей – 2 одиниці, засобів протипожежного захисту  - 10 од., роутер. Забезпечити накопичення матеріального резерву місцевого рівня згідно з номенклатури та обсягів забезпечення запасів матеріальних резервів місцевого рівня, на суму 14 тис. грн. Придбати 12 літрові термоси  - 3 од., ємність для зберігання води – 5 од. по 1000 літрів. Забезпечити інформування населення про надзвичайні ситуації на території міста, виготовлення пам’яток в кількості 100-120 тис., на суму 120 тис. грн., - зазначила Наталія Джуган.

Довідково:

Мобілізаційний резерв   - це  запаси  матеріально-технічних  та сировинних  ресурсів,  призначених  для  забезпечення  розгортання виробництва  військової  та  іншої промислової продукції,  ремонту
військової техніки та майна  в  особливий  період,  розгортання  у
воєнний  час  робіт  по  відновленню  залізничних та автомобільних
шляхів,  морських та річкових портів,  аеродромів,  ліній і споруд
зв'язку,    газо-,   нафтопродуктопроводів,   систем   енерго-   і
водопостачання для організації безперебійної роботи промисловості,
транспорту і зв'язку, подання медичної допомоги;

- запаси сировинних, матеріально-технічних і продовольчих
ресурсів для забезпечення стратегічних потреб держави;

- запаси матеріально-технічних ресурсів для виконання
першочергових  робіт  під  час  ліквідації  наслідків надзвичайних
ситуацій   та   для   виконання   інших   заходів,    передбачених
законодавством.

Поділитись

Коментарі

Вгору