Черкащанам пропонують стати слідчими із зарплатою у 10 тисяч гривень

12 січня 2017, 17:35
16111310_1148607078589392_399270276_n

Фото: Про все

У Черкаській області оголосили набір на посаду слідчих у ГУ Нацполіції. Шляхом відкритого конкурсу набрати планують 60 кращих працівників. Кандидатів «заманюють» зарплатою у 10 тисяч гривень.

Як розповів начальник ГУ НП у Черкаській області Валерій Лютий, у такий спосіб в управлінні хочуть доукомплектувати особовий склад.  Набір розпочнеться із 16 січня у громадській приймальні управління. Спершу укомплектовуватимуть посади слідчих.

Начальник управління кадрового забезпечення ГУ НП Руслан Горяченко додає, що реєструватися на конкурс можна буде на сайті ГУ НП у Черкаській області. Там же будуть зазначені й вимоги до кандидатів.

- Набір на службу у такий спосіб відбуватиметься вперше. Ми цього чекали більше року, адже некомплект у нас великий і він тільки збільшується, - зауважує пан Руслан. - Потім із усіх кандидатів за рейтингами буде відібрано 60 найкращих.

Та в поліції вже зараз зазначають, що конкурсний відбір буде нелегким. Майбутнім слідчим доведеться демонструвати як розумову, так і гарну фізичну підготовку. Працюватиме з кандидатами комісія, яка пройшла відповідне навчання. Все спілкування  із кандидатами відбуватиметься із застосуванням відео та аудіо фіксації.

- Завершити конкурс плануємо до кінця лютого, - уточнює Руслан Горяченко.

А вже у квітні за аналогічною системою набиратимуть ще 30 дільничних та 100 сержантів.

Поділитись

Коментарі

Вгору