Черкащан запрошують поспілкуватися із інспекторами патрульної поліції за чашкою кави

14 лютого 2018, 15:18

Бажаєте поспілкуватися з інспекторами патрульної поліції   у невимушеній обстановці за чашкою кави? Тоді, завітайте 15 лютого на 11.20  до  обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Симоненка на годину спілкування  «На каву з поліцейським», 

Захід відбудеться у рамках програми «ПОЛіС» (Поліція і Спільнота) -  проекту  Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX.

Програма «ПОЛіС – Поліція і спільнота» є частиною проекту «Залучення громадськості до реформ» і має на меті  налагодження плідної відповідальної співпраці між  патрульною поліцією та громадою заради безпеки та розвитку своїх міст, зокрема, шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі  бібліотек, громадських організацій, ко-воркінг центрів, культурних та молодіжних платформ.

Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві  з  Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки  Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.

Програма «ПОЛіС» проводиться у 14 містах України – Бориспіль, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Херсон, Черкаси, Чернівці.

Обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка є одним із учасників програми «ПОЛіС». Працівники книгозбірні відвідали  у м. Києві дводенний тренінг програми  та впродовж грудня 2017 – березня 2018 року через серію заходів реалізовують  проект  серед молодих громадян нашого міста.

За повідомленням КЗ "Обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка" ЧОР

 

Нестор сказав:

“налагодження плідної відповідальної співпраці між патрульною поліцією та громадою заради безпеки та розвитку своїх міст”
А потім приходить продажний чиновник, продажний суддя, продажний прокурор, і руйнує до біса всю співпрацю!
Але спілкуватись треба, хоча б на побутовому рівні донести свої проблеми (сусіди-невігласи, сусіди-дебошири, сусіди-пияки, наркомани) – може й на виклики швидше приїджати будуть!

Вгору