У Черкасах у районі «літака» встановлять обмежувальні знаки для пішоходів

14 лютого 2018, 14:46

На автомобільному кільці, що на перетині вулиць Смілянської та 30 років Перемоги у Черкасах, прибрали знаки «пішохідний перехід», які розміщувалися там упродовж багатьох років. Та попри це люди вже за звичкою продовжують переходити дорогу у тих місцях, наражаючись на небезпеку.

- Нещодавно на кільці було знято знаки «пішохідний перехід» зі сторони вулиці Смілянської та 30 років Перемоги. Знаки зняли, але люди все рівно продовжують проходити вулицю у тих місцях. Адже переходи там були упродовж тривалого часу, -   зазначив на сесії Черкаської міськради депутат Володимир Гриценко.

Депутат говорить, що звертався на міську службу 1505 та до управління дорожньої інфраструктури із проханням встановити на місцях, де були знаки «пішохідний перехід», якісь обмеження, аби люди розуміли, що перехід там уже заборонений.

- Якщо цього не зробити, то це може загрожувати травмуванням, а то й смертю громадян, - зауважив Володимир Гриценко.

Відтак депутати прийняли рішення, щоб профільні управління вивчили це питання детальніше.

Коментарі

Турист сказав:

а де тепер там можна переходить?

Сергей сказав:

Бред нельзя убирать пешеходныц это сколько обхожить и перед кольцами сфетофоры запрещенны

Пішохід сказав:

Та хіба тільки на цьому перехресті познімали знаки пішохідного переходу (чи їх там нема з інших причин). На багатьох перехрестях вони відсутні. То тому і приходиться переходити на свій страх та ризик. А народний депутат Володимир (мабуть обраний від партії автолюбителів) хоче зробити Черкаси – без пішохідним містом

Сергій сказав:

А де там переходити смілянську?

Александр сказав:

Сначала сделайте альтернативный переход, потом запрещайте здесь… дебилы недоразвитые… людям по воздуху перемещаться?

Андрюха Короленко сказав:

Переходи перед кільцем – реальне зло. Але тупо прибрати знаки залишивши пішоходів без альтернативи – ще більше зло. На побудову наземних або підземних переходів грошей нема ? Миші з’їли ?

Нестор сказав:

Не згоден, нормальні там переходи (перед кільцем, з усіх боків).
Просто водіям треба не летіти, а вмикати мізки й пригальмовувати.

Андрій сказав:

Пішохід це людина яка йде по протоптаній стежці і нездатна відкрити очі щоб роздивитися де можна переходити дорогу. По місту розвісили люстри які вночі підсвічують пішоходні переходи, але люди не йдуть по світлу щоб їх було видно, вони йдуть в темряві щоб їх не бачили. Тому в першу чергу їх треба посадити за книжкою щоб ті зрозуміли мінімальні ПДД.

Черкащанка сказав:

Просто люди йдуть по зебрі,а світло зробили на над зеброю, а на певній відстані до неї…
То як скажите правильно чинити???

Вгору