Черкащан запрошують на обговорення щодо зміни тарифів на воду

23 березня 2018, 07:40

На виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866, Комунальним підприємством «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради буде проведено відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо встановлення/зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Відкрите обговорення (відкрите слухання) відбудеться у четвер, 5 квітня 2018 року, о 16-00 в приміщенні актового залу підприємства за адресою: вул. Гетьмана Сагайдачного, 12 (4-й поверх).

Зауваження та пропозиції, а також заявки на участь у відкритому обговоренні приймаються до 16-00 04.04.2018 у друкованому вигляді за адресою вул. Гетьмана Сагайдачного, 12, в електронному вигляді на адресу електронної пошти:   [email protected].

Обґрунтування щодо необхідності встановлення цін (тарифів)/змін до них див. тут.

За повідомленням прес-служби КП "Черкасиводоканал".

Поділитись

Коментарі

Черкащанка сказав:

Який сенс? Спочатку оприлюднюють, “обгрунтовують”, а потім починають “обговорювати”. Вся ця метушня огидна, бо у лютому “відтяли” від тарифу 50 коп.- вартість повірки, а у березні вже додали 1 грн. на здорожчення води. Навіть коли треба йти у Водоканал, мене аж трусить, як все це набридло, дратує і гнітить, що ти комаха, яка не здатна нічого змінити, а вимушена ОЦЕ прийняти, “зрозуміти” та віддати свої гроші усім, кому це “більш потрібно”!

Вгору