Черкаських резервістів навчали стріляти (відео)

15 березня 2019, 20:59

Черкаських резервістів навчали стріляти (відео)

Стріляти з автомата Калашникова та пістолета Макарова навчали сьогодні резервістів на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби в Оршанці, про це йдеться у сюжеті "UA: Черкаси".

Більше сотні військовозобов’язаних з’їхалися сюди з п'яти районів Черкащини. Зі слів обласного військового комісара Євгена Курбета, навчання проводяться, аби резервісти відновили навички користування зброєю.

- Це є необхідним на сьогодні у зв'язку з такою обстановкою. Дай Бог, щоб ці навички не знадобилися, але вони потрібні. Але все може бути, - розповідає студент військової кафедри ЧНУ ім. Б. Хмельницького Микола Стуженко.

Оцінку стрільби Миколи Стуженка дає офіцер моб. відділення Дмитро Бордунос.

- На добре, відмінно ще рано. Бачити, куди стріляти найголовніше. Не заплющувати очі, не боятися, - каже він.

Чигиринець Сергій Калько у мішень влучає тричі.

- Треба тренуватися. Це дуже здорово, - каже чоловік.

Для військовозобов'язаних начальник відділу озброєння зберігання військового майна та техніки ЧНУ ім. Б. Хмельницького Євгеній Івко проводить інструктаж з військового озброєння.

- Військова наука працює тільки разом. Недостатньо знати якусь зброю, і не знати типографію або інженерну підготовку. Тоді це буде неповноцінний військовий, - каже він.

Проводяться такі стрілецькі дні щотижня. Зі слів обласного військового комісара Євгена Курбета, їх мета - завчасно підготувати військовозобов'язаних призначених підрозділів територіальної оборони.

Детальніше - у сюжеті.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору