Черкаського інспектора ДСНС затримали на хабарі (фото)

20 лютого 2020, 20:24

Слідчі затримали інспектора відділу ДСНС Україн в Черкаській області під час вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що інспектор вимагав неправомірну вигоду в розмірі 10 тисяч гривень від директора товариства. За гроші службовець обіцяв не притягати керівника підприємства до адміністративної відповідальності за порушення правил пожежної безпеки.

Працівника ДСНС затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України безпосередньо після отримання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 5 000 гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Черкаської області. Оперативний супровід - Головне управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України в Черкаській області.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання відносно нього запобіжного заходу.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

За інформацією із ДБР України

Коментарі

Вгору