До ОТГ на Черкащині приєдналося ще три села

20 лютого 2020, 20:01

Шполянська міська об’єднана територіальна громада з адмінцентром у м. Шпола продовжує розширюватись. Вчора на 52 позачерговій сесії міської ради депутати схвалили добровільне приєднання ще трьох сіл Шполянського району — Сердегівки, Надточаївки та Буртів.

Наступними були ухвалені рішення про реорганізацію сільських рад та утворення старостинських округів, покладання обов’язків старост на діючих сільських голів, обов’язків вчинення ними нотаріальних дій та проведення реєстрації актів цивільного стану.

Наразі до складу Шполянської громади загалом входить тринадцять населених пунктів — одне місто і дванадцять сіл. Самоврядування складає одну міську раду та десять старостинських округів.

Міський голова Сергій Кравченко зазначає, що процес децентралізації повністю не завершений, але є не зворотнім. Після об’єднання громада має певні здобутки, які вдалося досягти спільними зусиллями. Не виключено, що суміжні села також виявлять бажання ввійти до складу Шполянської громади. Проте не надто важливо, якою за розмірами буде територія, важливо на місцях усім продовжувати навчатися якісно господарювати на спільній землі.

За інформацією із пресслужби Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору