У черкаських школах продовжують запроваджувати систему електронних щоденників

11 жовтня 2018, 20:41

У черкаських школах продовжують запроваджувати систему електронних щоденників

У всіх школах Черкас запроваджують систему електронних щоденників. Тепер через мобільний додаток або ж sms-повідомлення на телефон батьки зможуть миттєво дізнаватися про успішність своїх дітей та як вони відвідують школу. Більше того – бачитимуть розклад уроків та домашні завдання. Для втілення проекту «Електронна школа» навчальним закладам міста передали близько 1000 планшетів.

На кожен клас передбачили один планшет. На всіх гаджетах підключений 3G Інтернет. Разом із електронним учитель вестиме й звичайний, паперовий, журнал.

Кожен із батьків зможе слідкувати в системі винятково за своєю дитиною, тоді як вчитель – за всім класом. Директор школи, відповідно, за всіма учнями свого навчального закладу. Профільний департамент матиме доступ до всіх планшетів.

У черкаських школах продовжують запроваджувати систему електронних щоденників

Із такими щоденниками вже мали справу в 12 та 32 школах. Як розповів директор департаменту Сергій Воронов, кількість прогулів у них знизилася в сім разів, натомість – зросла активність учнів під час уроків.

– Діти розуміють, що зараз батькові чи мамі прийде повідомлення про їх оцінки, тож, намагаються бути активнішими на уроках, частіше піднімати руку й загалом краще вчитися, – відзначає він.

Він наголошує, що програмне забезпечення таких онлайн-щоденників – захищене.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Вгору