Черкаські палаци “шукають пару” в Тіндері

21 серпня 2019, 09:00

Самотність руйнує. У додатку для знайомств Tinder з’явилися профілі українських замків. Серед них і двоє черкащан – палац графа Шувалова та садиба Даховських. Це ініціатива благодійного фонду «12 Вартових». Таким чином активісти привертають увагу до занедбаних пам’яток та збирають гроші на їхню відбудову. Про це повідомляє "Громадське.Черкаси"

- Вразливий та ніжний одинак 294-х років шукає свою музу, прихисток та розраду. Мені так не вистачає любові та огляду. Сподіваюся завершити ці пошуки, бо #самотністьруйнує і я так не звик жити без любові, – пише про себе палац Шувалова.

Теж шукає музу і не скупиться на обіцянки й інший самотній черкащанин – палац Даховських:

- Самотній інтелектуал 249-х років шукає музу задля продовження вишуканого життя, сповненого музики, танців та душевних бесід. Я не розчарую тебе, моя муза!

Поспілкуватися із цими «красенями» можна тільки тоді, коли ви утворили з ними пару. Для цього і палац, і ви маєте вподобати один одного. Оскільки функціонал Тіндера не дозволяє шукати профілі користувачів, натрапити на них можна тільки випадково.

- Ми думали про те, що зараз замки дуже покинуті, ними ніхто не опікується, до них ніхто не навідується. Вони дуже самотні і ми вирішили, що буде непогано, якщо кожен із цих замків чи фортець стане одинаком чи одиначкою, які персоніфіковано заговорять до людей, – розповідає членкиня команди «12 Вартових» Анастасія Соломатіна.

Оскільки мета проєкту полягає у тому, щоб розповісти про пам’ятки якомога ширшій аудиторії, замки та фортеці охоче спілкуються з усіма. А з іноземцями – англійською.

- На такі профілі люди реагують бурхливо. Ми відповідаємо, що ми – замок, і хочемо дружити. Ми можемо запросити в гості або розповісти більше про себе. Даємо посилання на проєкт. Нам часто пишуть: нічого собі, дуже круто, давайте я про вас розкажу своїм друзям, – говорить Анастасія Соломатіна.

За словами активістів, у разі бездіяльності замки «проживуть» не більше 60 років, поки погода та час не зруйнують їх повністю.

- Люди мають більше дізнатися, що такі замки є. Вони поки що є. Їх ще можна врятувати. Маємо надію, що завдяки такій ініціативі люди захочуть допомогти. Можливо, вони візьмуть участь у толоці, хтось має цікаві ідеї і долучиться до проєкту. Допомагати можна по-різному, – додає Анастасія Соломатіна.

Коментарі

Вгору