Черкаське комунальне підприємство модернізують за 20 мільйонів гривень

03 червня 2019, 09:11

НКРЕКП затвердила інвестиційну програму для КП «Черкаситеплокомуненерго». Про це повідомив директор підприємства під час ранкової наради.

Це перша програма за останні чотири роки. Її затвердив виконавчий комітет ще  в грудні 2018 року. У межах програми модернізують котельні та замінять лінії тепломереж. Загальна вартість таких заходів складає 20 млн 386 тис. грн, прогнозоване навантаження на тариф під час коригування вартості складає менше 2%.

- Коли почнеться етап коригування тарифів ми не знаємо. Це стане відомо, коли офіційно затвердиться ціна на природній газ. Поки що точно знаємо, що для нас у червні ціна на газ буде нижчою ніж у травні, - сказав Павло Карась.

За його словами, в межах програми відбудеться заміна котла на вул. Дашкевича 62. Це дасть змогу забезпечити потребу в тепловій енергії в центральній частині міста, адже тут відбувається підключення нових будинків. Також планується реконструкція тепломережі від вул.  Кобзарської до вул. Чехова, адже там  під час поганих погодних умов може погіршуватися якість теплопостачання. Потім реконструюють магістральну тепломережу по вулиці Дашкевича. Вона підходить під проїжджою частиною і до реконструкції вулиці потрібно зробити заміну мережі. Після реконструкції тепломережі по вулиці Хрещатик та вулиці Крилова зможемо відключити мережу по вулиці Благовісній, бо під час ремонту вулиці там були пориви до того ж тепломережа в аварійному стані.

- Ми повинні щороку замінювати 6 км мереж цьогоріч у нас виходить - 4 км, тобто ми ще не дійшли до амортизаційної заміни мереж, плануємо досягти цього за 5 років, - додав Карась.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору